ĪPAŠUMU NOMAS SERVISS

SIA „Īpašumu nomas serviss” ir viens no vadošajiem komerctelpu nomas uzņēmumiem Liepājā, kas nozarē darbojas jau kopš 2003. gada. Šo gadu laikā esam guvuši plašu pieredzi īpašumu pārvaldīšanā un attīstības projektu vadīšanā, sadarbojoties ar tādiem uzņēmumiem kā AS „SEB banka”, SIA „DEPO DIY”, SIA „ALB”, SIA „Būvniecības nams KURŠI”, SIA “EVA – SAT”, SIA “STORENT” un virkni citiem.

Šobrīd „Īpašumu nomas serviss” pārvalda telpas vairāk nekā 33 000 m2 platībā un piedāvā saviem klientiem uzticamu un augsti profesionālu servisu, kas ietver komerctelpu un citu nekustamo īpašumu nomu, pirkšanu un pārdošanu. Strādājot ar klientiem, mums ir svarīga individuāla pieeja, kas sniedz iespēju izvērtēt konkrēto situāciju un izstrādāt tai atbilstošāko piedāvājumu. Tas ļauj mums pilnībā apzināt klienta vēlmes un sasniegt pašus labākos rezultātus.

Attīstības projektu realizācijā īpašs uzsvars tiek likts uz atbildīgu attieksmi pret kultūras un vēstures vērtībām, tai pašā laikā veidojot modernu un ērtu pilsētvidi.